Іспит з математики стане обов'язковим для випускників шкіл з 2021 року - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.23
Іспит з математики стане обов'язковим для випускників шкіл з 2021 року

Раніше випускники могли обирати між математикою та історією України.

Woman doing an exam in exam hall in college

Фото ілюстративне.

Іспит з математики стане обов'язковим для випускників шкіл з 2021 року

Випускники українських шкіл з 2021 року обов'язково складатимуть Державну підсумкову атестацію з математики

Про це повідомила заступниця директора Центру оцінювання якості освіти, який організовує ЗНО в країні, Тетяна Вакуленко.

Раніше випускники могли обирати між математикою та історією України.

«Державна підсумкова атестація з 2021 року  для здобувачів повної загальної середньої освіти буде обов’язковою з української мови, з математики. Це нововведення.

Нагадую, раніше можна було обирати з-поміж математики або історії України. Історія України або іноземна мова, а також один з навчальних предметів на вибір», - розповіла Вакуленко.

Раніше ексміністерка освіти і науки України Лілія Гриневич повідомляла, що міністерство виходить з того, що базові математичні навички необхідні кожній людині.

При цьому вона підкреслила, що всі країни, які хочуть посилити свій інноваційний потенціал, вводять обов'язковий іспит з математики.

Вакуленко додала, що з 2021 року випускники також зможуть складати ЗНО із 5 предметів. До цього часу максимальна кількість була 4.