Чому на День міста не відкрили фонтан у центрі Луцька, як обіцяли - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Чому на День міста не відкрили фонтан у центрі Луцька, як обіцяли

Фонтан мали добудувати до Дня міста.

Фото з відкритих джерел.

Чому на День міста не відкрили фонтан у центрі Луцька, як обіцяли

Вирішили не підганяти робочих

На Театральному майдані Луцька тривають роботи з облаштування нового сухого фонтану. Нині фахівці завершили бетонні роботи.

Про це у коментарі Інформаційному агентству ВолиньPost розповів директор КП «Луцькводоканал» Віктор Гуменюк.

Нагадаємо, фонтан на Театральному майдані планували завершити до Дня Луцька. Вартість робіт – 12,5 мільйона гривень.

В інтерв’ю газеті «Волинь» виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт розповів, що роботи не встигли завершити, бо вирішили не підганяти будівельників до певної дати, як було прийнято колись. Але запевнив, що сучасний світло–музичний фонтан з амфітеатром, якого жителі міста чекали багато років, незабаром запрацює.

За словами директора Луцькводоканалу Віктора Гуменюка, завершити роботи раніше не вдалося через низку форс-мажорних обставин, зокрема, карантинні обмеження та оскарження трьома учасниками рішення тендеру в Антимонопольному комітеті. Тому договір з переможцем підписали лише у травні, а не як планували в березні, кошти на реалізацію проєкту також отримали наприкінці травня.

Не передбачали й благоустрій навколо фонтану, адже попередньо відповідні роботи планували здійснити в рамках реконструкції Театрального майдану, тому на сьогодні триває коригування проєкту.«На сьогодні бетонні роботи закінчені, хоча саме розбирання бетонного «корита» фонтану мало тривати 3 місяці. Цього тижня почнеться монтаж обладнання», – сказав очільник «Луцькводоканалу».

Не передбачали й благоустрій навколо фонтану, адже попередньо відповідні роботи планували здійснити в рамках реконструкції Театрального майдану, тому на сьогодні триває коригування проєкту.

Біля водограю хочуть встановити багаторівневі лавки. «Говорити, що відкриття буде під якусь дату - недоцільно. Якщо не виникатиме форс-мажорів, у межах місяця фонтан зроблять. Він буде дуже цікавим, насамперед з точки зору локації, бо амфітеатр складний», –  додав Гуменюк.

Джерело: Інформаційне агентство ВолиньPost