У Луцьку врятували дитину від розлюченого ротвейлера - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.19
У Луцьку врятували дитину від розлюченого ротвейлера

Пес напав спочатку на батька дитини.

Фото з відкритих джерел.

У Луцьку врятували дитину від розлюченого ротвейлера

Собака кинувся спочатку на тата дитини

Минулими вихідними під час самостійного патрулювання військовий наряд нацгвардійців врятував дитину від нападу собаки. Інцидент стався на Привокзальній площі у Луцьку.

Про це розповіли на сторінці Військової частини 1141 Національної гвардії України у місті Луцьку у фейсбуці.

Начальник військового наряду старший сержант Тарас Боярчук каже, гвардійці побачили, що вулицею рухається чоловік з дитиною років трьох-чотирьох, а позаду них ротвейлер. Пес був без повідка і намордника. Господаря теж поруч не спостерігали. Раптом собака напав на чоловіка. Той, зі свого боку, взявся рятувати дитину.

Чоловік миттю взяв хлопчика на руки та посадив на дах автомобіля, що стояв поруч. Розлючений пес намагався видертися на капот, щоб дістати дитину. 

«Чоловік миттю взяв хлопчика на руки та посадив на дах автомобіля, що стояв поруч. Розлючений пес намагався видертися на капот, щоб дістати дитину. Ми одразу кинулися на допомогу.  Пса довелося відганяти кийками. За мить він утік в бік будинків. Хлопчик перелякався, плакав. Хоча, дякувати Богу, тілесних ушкоджень не отримав», –  розповів деталі інциденту Тарас Боярчук.
На місце події для з’ясування обставин викликали поліцейських

 

 

 

Джерело: Військова частин 1141 Національної гвардії України у місті Луцьку.