Стратегічні бомбардувальники США у супроводі українських винищувачів помахали крилом окупантам поблизу Криму (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.23
Стратегічні бомбардувальники США у супроводі українських винищувачів помахали крилом окупантам поблизу Криму (Фото)

Оце так!

Фото facebook.com/kpszsu

Стратегічні бомбардувальники США у супроводі українських винищувачів помахали крилом окупантам поблизу Криму (Фото)

Про рівень сухості кремлівських штанців світові агентства поки не повідомляють...

У понеділок, 14 вересня, у супроводі винищувачів Повітряних сил ЗСУ в повітряному просторі України пролетіли стратегічні бомбардувальники ВПС США В-52Н.

Про це говориться в повідомленні Командування Військово-повітряних сил ЗСУ у Facebook, інформує УНІАН.

Такі патрулювання матимуть регулярний характер, адже місії В-52 в небі України є частиною давно запланованого розгортання шести B-52 на авіабазі Ферфорд Королівських Військово-повітряних сил Великої Британії.

«В-52 під прикриттям українських винищувачів взяли курс в акваторію Чорного моря для спільних дій з країнами-партнерами у сфері колективної безпеки. Такі патрулювання матимуть регулярний характер, адже місії В-52 в небі України є частиною давно запланованого розгортання шести B-52 на авіабазі Ферфорд Королівських Військово-повітряних сил Великої Британії», – говориться в повідомленні.

Зазначається, що екіпажі B-52 забезпечують можливості колективної оборони для США, союзників по НАТО і партнерів, а також стратегічні та оперативні можливості для стримування Росії.

«Стратегічні партнери України в черговий раз натякають російському керівництву, що не залишать Україну наодинці та не дадуть перетворити Чорне та Азовське моря у внутрішні озера РФ», – зазначили у Командуванні Військово-повітряних сил ЗСУ.