У Луцьку виявили підозрілих іноземців на авто (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.12
У Луцьку виявили підозрілих іноземців на авто (фото)

Що робили на Волині – пояснити не змогли.

Фото з поліції Волині.

У Луцьку виявили підозрілих іноземців на авто (фото)

П’ятьох чоловіків виявили на вулиці Героїв УПА вночі. Вони не змогли пояснити, що тут роблять

Групу нелегальних мігрантів, що складалася з п’яти осіб, правоохоронці виявили сьогодні вночі. Чоловіків доставили Державної міграційної служби України у Волинській області. 

Про це повідомили в пресслужбі поліції області.

Сьогодні, близько 3 години ночі під час патрулювання на вулиці Героїв УПА у Луцьку, працівники Управління патрульної поліції помітили підозрілий автомобіль Skoda Fabia. Під час перевірки авто поліцейські виявили, що там перебуває п’ятеро чоловіків азіатської зовнішності без жодних документів. Пояснити мету свого перебування на Волині чоловіки не змогли. 

Пояснити мету свого перебування на Волині чоловіки не змогли.   Поліцейські  запідозрили, що іноземці незаконно перебувають на території України, тому на місце події викликали працівників відділу боротьби зі злочинами пов‘язаними з торгівлею людьми ГУНП у Волинській області.

У патрульних виникли підозри, що іноземці незаконно знаходяться на території України, тому на місце події викликали працівників відділу боротьби зі злочинами пов‘язаними з торгівлею людьми ГУНП у Волинській області.

Поліцейські з’ясували, що нелегали є громадянами Соціалістичної Республіки В‘єтнам, а після проведення перевірочних заходів їх доставили до Державної міграційної служби України у Волинській області. Там вирішать їх подальшу долю перебування на території України. 

 

 

 

Джерело: Поліція Волинської області.