Кабмін змінив правила карантину в Україні та принцип зонування - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.19
Кабмін змінив правила карантину в Україні та принцип зонування

Дотримуйтеся правил карантину!

Фото ТСН.

Кабмін змінив правила карантину в Україні та принцип зонування

У помаранчевої зоні зняли обмеження з роботи транспорту

Кабінет міністрів України змінив умови поділу регіонів на зони карантину, а також правила для кожної із зон. 

Таке рішення 16 вересня ухвалив Кабмін,ь інформує ТСН.

Тепер регіони підключили до визначення «червоних» зон: рішення ухвалюватимуть спільно державна та регіональна комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Це тепер буде за таких умов: завантаженість понад 75% ліжок у лікарнях протягом 5 днів поспіль, перевищення середнього рівня захворюваності випадків на 100 тисяч населення за 15 днів у понад п'ять разів.

Культурні події можна влаштовувати із дотриманням правила: не більше однієї людини на п'ять квадратних метрів. Дозволена робота кінотеатрів і установ культури із заповненням не більше 50% в кожному окремому залі.

Посилення карантину в «червоних зонах» також визначатиметься спільним рішенням державної та регіональної комісій з питань ТЕБ та НС.

«Це може бути одномоментне закриття всіх сфер або поступове обмеження певних сфер, які в конкретному регіоні призводить до спалахів хвороби», – заявив голова МОЗ Максим Степанов.

Окрім цього, зміни торкнулися й обмежень у кожній з зон.

У зеленій, жовтій і помаранчевій зонах правила проведення культурних подій стали однаковими. Їх можна влаштовувати із дотриманням правила: не більше однієї людини на п'ять квадратних метрів. Дозволена робота кінотеатрів і установ культури із заповненням не більше 50% в кожному окремому залі. Відповідальність за дотримання фізичної дистанції несе організатор. Заборону на проведення концертів зняли.
У помаранчевої зоні на вході в усі установи, куди приходять відвідувачі, необхідно на вході буде вказати площу приміщення, а також кількість людей, які можуть бути всередині. 

У помаранчевої зоні зняли обмеження з роботи транспорту. Можна перевозити людей відповідно до кількості посадкових місць.
У разі, якщо більше 50% класів або груп школи чи дитсадка пішли на самоізоляцію, увесь заклад закриватиметься на карантин.

 

Нагадаємо, коронавірус в Україні: 2958 нових випадки. На Волині +76.