«Золотій» чемпіонці Ігор нескорених відмовили у пільговому перевезенні у Луцьку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.76
«Золотій» чемпіонці Ігор нескорених відмовили у пільговому перевезенні у Луцьку

Майї Москвич не продали пільгового квитка до Львова.

Фото: Перший канал соціальних новин.

«Золотій» чемпіонці Ігор нескорених відмовили у пільговому перевезенні у Луцьку

На автостанції в обласному центрі Волині повідомили, що один із перевізників відмовився надавати безплатні послуги учасникам бойових дій та ветеранам війни

1 вересня перевізник Михайло Яцишин уклав із ПрАТ «ВОПАС» угоду в якій зазначено, що він надаватиме послугу пільгового перевезення лише членам загиблих учасників АТО/ООС. Про це вона написала на своїй сторінці у фейсбуці. 

«Щойно зіштовхнулась з новою реальністю на Волині: не змогла взяти квиток по УБД на Автостанції з Луцька до Львова.  Кажуть перевізник Яциниш М.М. прийняв рішення на період карантину не продавати квитки по посвідченню учасника АТО чи інваліда війни, лише членам сім’ї загиблого. Дали мені сфоткати такого папірця. То зараз норм таке? Скрізь? Бо я давно рейсовими не їздила» - пише Майя Москвич. 

Кажуть перевізник Яциниш М.М. прийняв рішення на період карантину не продавати квитки по посвідченню учасника АТО чи інваліда війни, лише членам сім’ї загиблого. 

Підприємець посилається на Постанову Кабміну від 14 березня 2018 р. № 197 «Про деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах», у якій визначає механізм надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських (крім залізничного та річкового транспорту) та міжміських маршрутах за рахунок відповідних місцевих бюджетів у разі прийняття такого рішення органами місцевого самоврядування.

У додатковій угоді перевізник Михайло Яцишин вказав, що рішення прийняв на час карантину і до моменту отримання Перевізником державного замовлення на пільгові перевезення пасажирів у вигляді оплатного договору.