Курси НБУ $ 36.38 € 39.96
Свідок у справі Балуха: коли його знайшли – все свідчило про жорстоке побиття

Володимир БАЛУХ.

Фото 5 канал.

Свідок у справі Балуха: коли його знайшли – все свідчило про жорстоке побиття

Жінка впевнена – дисидент не міг так забитися під час падіння (Відео)

Свідок у справі Володимира Балуха, яка власне і знайшла його закривавленим у Гідропарку, говорить, що він був тверезим. Жінка каже, звернула увагу на його вишиванку і одразу зрозуміла, що це не безхатько, а людина, яка стала жертвою злочину. Ушкодження на голові, за її словами, не схожі на рану від падіння з невеликої висоти.

Коли ми підійшли, я одразу помітила на ньому вишиванку, на якій був дуже гарний принт. Я зрозуміла, що ця людина не є безхатьком, це людина культурна.

«Я була із співробітником. Коли ми підійшли, я одразу помітила на ньому вишиванку, на якій був дуже гарний принт. Я зрозуміла, що ця людина не є безхатьком, це людина культурна. Після того, як ми викликали «швидку», то побачили, що він дуже побитий. Ліве вухо було скривавлене, вище вуха не було волосся і шкіри. Я не можу сказати, що це було за поранення, але воно не було притаманне для падіння. Він був у свідомості, але про те, що він казав, можливо було лише здогадуватися. Він сказав тільки три чіткі фрази: «Дайте закурити», «У мене зламана ключиця», і сказав, що при ньому була сумка. Ми подивилися навколо, сумки не побачили», – повідомила свідок.

І додала: «Ми запитали, чи вживав він алкоголь і чи його було побито. Він не зміг дати чітку відповідь, але було видно, що на той момент, коли ми його знайшли, він був тверезий. Ми зрозуміли з усього, що його було побито. З того, що він міг показати, ми зрозуміли, що його побили».

Вона також вважає, що Балух не міг забитися під час падіння.

«Це метрів 500 від мосту. Я не знаю, яким чином він міг впасти з мосту і опинитися там. Хіба що впасти, а потім дійти своїми ногами… Ні, не міг. Мені здалося, це моя особиста думка, що так впасти не можна з висоти зросту людини», – зауважила жінка.

Як відомо, політв'язня Кремля Володимира Балуха знайшли жорстоко побитим 8 вересня, у нього черепно-мозкова травма, перелом ключиці. Лікарі ввели його в стан медикаментозної коми. Поліція відкрила кримінальне провадження за розбійний напад.

Балуха звільнили з російського ув'язнення 7 вересня 2019 року. Він мав очолити на місцевих виборах до Київської обласної ради список партії «Європейська солідарність».

 

Джерело: 5 канал.
Telegram Channel