Уродженця Луцька можуть визнати найсексуальнішим письменником України - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
Уродженця Луцька можуть визнати найсексуальнішим письменником України

Сьогодні – остінній день голосування.

Фото фейсбук-сторінка Павла Коробчука.

Уродженця Луцька можуть визнати найсексуальнішим письменником України

Підтримати лучанина можна, проголосувавши в коментарях на сторінці «Золотого ліфона»

Відомий український прозаїк, поет, публіцист, музикант, журналіст Павло Коробчук, який народився у Луцьку претендує на звання найсексуальнішого літератора України.

Про це повідомляє ТаблоїдВолині.

Одним із претендентів на неординарну народну премію став і письменник з Луцька Павло Коробчук. Голосування закінчиться уже сьогодні, 18 вересня.

Народна премія «Золотий ліфон» обирає найсексуальніших діячів української культури: музики, театру, літератури, кіно та інших видів мистецтва, «фігурантів жіночих еротичних фантазій та таємних вологих думок, чоловіків, які здіймають бунт серед мурашок на шкірі».

Одним із претендентів на неординарну народну премію став і письменник з Луцька Павло Коробчук. Підтримати лучанина можна, проголосувавши в коментарях на сторінці «Золотого ліфона». До слова, голосування закінчиться уже сьогодні, 18 вересня.

«Отже, хто вони? Хто спонукає жіноцтво на грішні думки? В кого шанувальниці кидають зірвані ліфчики як вияв глибокої любові та симпатії? Сексуальність – це не зовнішність. Це вир емоцій, що підіймається в душі», – йдеться на сторінці премії.

Нагадаємо, мавпа поцупила в бідного студента iPhone і наклацала на ньому селфі.