Чи правда, що жителі Луцька масово відмовляються від індивідуальних теплових пунктів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.60
Чи правда, що жителі Луцька масово відмовляються від індивідуальних теплових пунктів

Загалом ІТП буде встановлено у 254 будинках міста.

Фото Маріо.НЕТ

Чи правда, що жителі Луцька масово відмовляються від індивідуальних теплових пунктів

Таку інформацію заперечує радник міського голови Ігор Поліщук

Індивідуальні теплові пункти безкоштовно встановлять ще у шести будинках на проспекті Молоді у Луцьку.

Учора відбулась зустріч першого заступника міського голови Григорія Недопада, радника міського голови Ігоря Поліщука та директора  ДКП «Луцьктепло» Івана Скорупського з мешканцями будинків на проспекті Молоді, 13, 13а, 15, 17, 17а, 17б.

Орієнтовно люди платять на 30% менше, ніж до того, як у них його встановили.

Радник міського голови Ігор Поліщук розповів, що цьогоріч розпочато безкоштовне встановлення ІТП у  багатоквартирних будинках у рамках проєкту «Модернізація системи централізованого теплопостачання міста Луцька», який реалізується Луцькою міською радою, ДКП «Луцьктепло» та ЄБРР. «Загалом ІТП буде встановлено у 254 будинках. Змонтоване обладнання уже у 70 будинках. До початку опалювального сезону ІТП встановлять у 100 будинках. Це дасть можливість мешканцям економити кошти на послузі теплопостачання. У будинках, де ОСББ за власні кошти встановило ІТП, є гарні показники економії. Орієнтовно люди платять на 30% менше, ніж до того, як у них його встановили. Крім того, ми встановлюємо балансувальні клапани. Вони роблять так, що теплоносій подається в квартири максимально рівномірно від першого до останнього поверхів», - наголосив він.

Також Ігор Поліщук зауважив, що у ЗМІ окремі особи поширюють недостовірну інформацію щодо масової відмови мешканців багатоквартирних будинків від безкоштовного встановлення ІТП. За його словами, це не відповідає дійсності, адже лучани із задоволенням ставлять це обладнання, бо хочуть економити кошти.

Директор ДКП «Луцьктепло» Іван Скорупський зазначив, що абонентська оплата за обслуговування ІТП становитиме до 20 грн на місяць з кожної квартири, більше ніяких фінансових витрат мешканці не нестимуть. Він наголосив, що обладнання італійське. Усі процеси будуть максимально автоматизовані.

Джерело: Луцька міська рада.