Курси НБУ $ 36.74 € 39.60
У  місті на Волині незабаром  може  з’явитися вежа, як  БІГ  БЕН у Лондоні

Звести незвичну споруду підприємець хоче у парковій зоні.

Фото Газета Полісся.

У місті на Волині незабаром може з’явитися вежа, як БІГ БЕН у Лондоні

Спорудження архітектурного об’єкта у Камені-Каширському власним коштом ініціював місцевий підприємець Богдан Придатко

Чоловік звернувся до депутатів міської ради з проханням, аби ті на засіданні земельної комісії, що відбулася минулого вівторка, ухвалили рішення про надання дозволу щодо використання земельної ділянки у парковій зоні для будівництва цієї споруди. За проєктом, циферблат установленого на ній годинника має освічуватись у темну пору доби. У подальшому готовий об’єкт підприємець має намір передати до комунальної власності міської ради.

У подальшому готовий об’єкт підприємець має намір передати до комунальної власності міської ради.

Тим часом, брати на себе відповідальність та попередньо ухвалювати таке рішення обранці не квапились. Мовляв «чи не почне згодом підприємець вести там певну комерційну діяльність?». Тож передали «дражливе» питання на розгляд чергової сесії міськради. До слова, міні-копії веж популярних Біг Бенів прикрашають чи не усі перехрестя британської столиці.

Іще один привабливий об’єкт інфраструктури, завдячуючи приватним підприємцям, невдовзі може постати у Камені. Так, на території колишньої лазні нинішній її господар має намір збудувати шестиповерховий торговельно-розважальний комплекс. Окрім кафе та торгових павільйонів там планують облаштувати і готельні номери. Відтак в межах приватизованої ділянки площею десь у 22 сотки, депутати дали згоду її власнику на виготовлення проєктної документації.

І це ще не все. В межах вулиці Чкалова приватний забудовник зацікавлений спорудити житлову багатоповерхівку. Однак міські обранці поки що не вирішили, на яких умовах виділятимуть йому землю для означеної цілі. Тож і це питання розглянуть вже на найближчому засіданні сесії.

Леся МІНІБАЄВА, газета «Полісся».

 

Джерело: Газета «Полісся».
Telegram Channel