Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Пішохідна зона на проспекті Молоді вирізнятиметься привабливістю та практичністю

Фото lutskrada.gov.ua.

Пішохідна зона на проспекті Молоді вирізнятиметься привабливістю та практичністю

Тепер тут є пішохідна зона, розділена із велосипедною доріжкою, та зона озеленення

Перший заступник міського голови Григорій Недопад, радники міського голови Ігор Поліщук та Юрій Безпятко проінспектували хід ремонтних робіт на дорогах міста, інформує Луцька міська рада.

Посадовці побували зокрема на вулиці Надозерній, де завершують роботи з облаштування щебеневого дорожнього покриття із напівпросочуванням бітумною емульсією. Таку технологію широко використовують у секторах приватної забудови Луцька, і вона чудово себе зарекомендувала. Попередньо мешканці цієї вулиці часто скаржились на розбите ґрунтове покриття, ситуація особливо ускладнювалась у період дощів.

Тривають також роботи з капітального ремонту дороги на вулиці Ківерцівській. Наразі тут іде підготовка до вкладання вирівнюючого шару асфальту.

Тривають також роботи з капітального ремонту дороги на вулиці Ківерцівській. Наразі тут іде підготовка до вкладання вирівнюючого шару асфальту, облаштовуються нові водозабори зливової каналізації. Окрім того, на цій ділянці буде відремонтовано пішохідну зону, викладено бруківку та проведено благоустрій.

Тим часом, мешканці багатоповерхових будинків на вулиці Січовій, 3, 3а, 5, 7 з нетерпінням очікують закінчення капітального ремонту тутешньої прибудинкової території. У їх дворі буде викладено комфортну бруківку, проведено благоустрій, встановлено сучасне LED-освітлення.

Особливо посадовці відзначили ремонт пішохідної зони на проспекті Молоді. Досі тротуар там був практично знищеним. Тепер тут є пішохідна зона, розділена із велосипедною доріжкою, є зона озеленення, передбачено встановлення лавочок. 

Telegram Channel