Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
У Ковелі кошти для компенсації за пільгові перевезення спрямували на медичну допомогу учасникам АТО

Депутати підтримали внесення змін до місцевих  програм.

Фото kovelrada.gov.ua.

У Ковелі кошти для компенсації за пільгові перевезення спрямували на медичну допомогу учасникам АТО

Депутати внесли зміни до місцевих соціальних програм

Сесійні матеріали відповідно до функціональної спрямованості розглянула постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ ї  і  молоді  та  релігії. Її засідання відбулося  за участю голови Ігоря Ткачука, членів Валерія Кубая, Наталії Сеник,Валерія Гарбара,  Олени Клімашевської та секретаря міської ради Віри Федосюк. У роботі взяли участь заступник міського голови Ігор Прокопів, начальники управлінь і відділів виконавчого комітету – автори проєктів рішень, інформує Ковельська міська рада.

Депутати підтримали внесення змін до місцевих  програм. Йдеться про внутрішній перерозподіл коштів. 

У Програмі соціального захисту окремих категорій мешканців міста  виплату компенсацій фізичним та юридичним особам, які здійснюють  пільгові перевезення окремих категорій громадян у міському транспорті загального користування зменшено на 140 тисяч гривень.

Зокрема, у Програмі соціального захисту окремих категорій мешканців міста  виплату компенсацій фізичним та юридичним особам, які здійснюють  пільгові перевезення окремих категорій громадян у міському транспорті загального користування зменшено на 140 тисяч гривень. Ці кошти спрямують на медичні послуги та матеріальну допомогу учасникам АТО.

Взяли до відома інформацію про підготовку закладів освіти  до роботи в  2020-2021 навчальному році та до роботи в осінньо-зимовий період.

Telegram Channel