Школярка з Іванич найкраще заспівала на конкурсі патріотичної пісні (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.41
Школярка з Іванич найкраще заспівала на конкурсі патріотичної пісні (Фото)

Наша землячка виборола першу премію в номінації.

Фото з фейсбук-сторінки Іваничівського ліцею.

Школярка з Іванич найкраще заспівала на конкурсі патріотичної пісні (Фото)

Талановита землячка перемогла в номінації «Естрадний вокал»

Вихованка Іваничівського ліцею №1 отримала перемогу у Всеукраїнському дистанційному конкурсі патріотичної пісні «Ранкові роси-2020». Про це повідомляють на сторінці ліцею у фейсбуці.

Солістка зразкового дитячого хору «Жайвір» КЗ «Іваничівський ліцей №1» Аміна Шумик (керівник Аделіна Бонюк) стала лауреатом І премії Всеукраїнського дистанційного конкурсу української патріотичної пісні «Ранкові роси-2020» у номінації «Естрадний вокал».

 

 Солістка зразкового дитячого хору «Жайвір» КЗ «Іваничівський ліцей №1» Аміна Шумик (керівник Аделіна Бонюк) стала лауреатом І премії Всеукраїнського дистанційного конкурсу української патріотичної пісні «Ранкові роси-2020»

Професійне журі високо оцінило виступ Аміни Шумик та відзначило її дипломом, кубком і медаллю. Керівник Аделіна Бонюк отримала грамоту Всеукраїнського дистанційного конкурсу української патріотичної пісні «Ранкові роси-2020» за підготовку переможця конкурсу.

 

 «Щиро вітаємо із перемогою і бажаємо подальших успіхів, незабутніх виступів та здійснення мрій!» – йдеться у повідомленні.