Алюмінієві борти, знешумлені тютюном: із схованок митники дістали понад 1400 пачок цигарок (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.30
Алюмінієві борти, знешумлені тютюном: із схованок митники дістали понад 1400 пачок цигарок (Фото, відео)

У «Краківці» викрили оригінальну схованку.

Фото ДПСУ.

Алюмінієві борти, знешумлені тютюном: із схованок митники дістали понад 1400 пачок цигарок (Фото, відео)

У пункт пропуску «Краківець» прибула вантажівка марки «ДАФ», української реєстрації

Водій, громадянин України, спрямував машину на смугу руху «червоний коридор», адже за документами у причепі містився вантаж металевих труб.

Кінцевим пунктом призначення транспортного засобу була Німеччина. Однак дістатися до отримувача вантажу вчасно перевізнику не вдасться, адже йому довелося затриматися на державному кордоні України.

Власне затримка, стала цілком обґрунтованою, адже у ході поглибленої перевірки транспортного засобу оперативники Львівського прикордонного загону, наряд з огляду транспортних засобів разом із митниками виявили в конструктивних порожнинах причепа, безпосередньо в алюмінієвих балках бортів, тютюнові вироби, які переміщувались з приховуванням.

Із схованок дістали понад 1400 пачок цигарок.

Загалом із схованок дістали понад 1400 пачок цигарок.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ч.1 ст.483 МКУ «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю».

 
 

 

Джерело: із схованок дістали понад 1400 пачок цигарок.