Підприємці Польщі просять уряд скасувати карантин для всіх працівників зі Східної Європи - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Підприємці Польщі просять уряд скасувати карантин для всіх працівників зі Східної Європи

Мають інтерес.

Фото з відкритих джерел.

Підприємці Польщі просять уряд скасувати карантин для всіх працівників зі Східної Європи

Працедавці відчувають проблеми через брак робочої сили

Уповноважений з питань малих та середніх підприємств Адам Абрамовіч звернувся до віцепрем’єрки Польщі Ядвіги Емілевич з проханням скасувати карантин для працівників зі Східної Європи.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт Уповноваженого, прохання про скасування обов'язку відбувати карантин, насамперед, для працівників з України та Білорусі, пов'язане з непростою ситуацією польських роботодавців. 

Ті нині відчувають істотні проблеми з працевлаштуванням іноземців, оскільки змушені чекати зайві 10 днів, поки люди, які перетнули кордон, відбудуть карантин. Крім того, є й інші незручності.

«Працівники, які їдуть на вихідні додому, наприклад, в Україну чи Білорусь, після перетину кордону не можуть повернутися на роботу до Польщі без відбуття карантину», - зазначає Адам Абрамовіч.

Роботодавці відчувають проблеми з працевлаштуванням іноземців, оскільки змушені чекати зайві 10 днів, поки люди, які перетнули кордон, відбудуть карантин. Крім того, є й інші незручності.

 

Відтак Уповноважений з питань малих та середніх підприємств попросив уряд повністю скасувати карантин для осіб, які перетинатимуть зовнішній польський кордон (Україна, Білорусь, Росія) з метою працевлаштування в Польщі. 

Лист Адама Абрамовіча був надісланий 9 вересня. Реакція уряду поки що невідома.

Джерело: Портал мігрантів в Польщі.