За минулий тиждень рибоохоронний патруль вилучив на Волині 24 заборонених знаряддя лову - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.53
За минулий тиждень рибоохоронний патруль вилучив на Волині 24 заборонених знаряддя лову

З 20 серпня по 30 вересня діє заборона на вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах Волинської області.

Волинський рибоохоронний патруль.

За минулий тиждень рибоохоронний патруль вилучив на Волині 24 заборонених знаряддя лову

У період з 14 по 21 вересня 2020 року державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля зафіксували 14 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів

Складено сім протоколів за порушення Правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП) та два – за грубі порушення (ч. 4 ст. 85 КУпАП). Оформлено п’ять актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

«За даний період на порушників накладено 323 грн штрафів. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили два кілограми риби. Також вилучено 24 одиниці заборонених знарядь лову, з яких 22 – за актами безхазяйного майна», - повідомив керівник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

На порушників накладено 323 грн штрафів.

Для прикладу, 19 вересня в ході рибоохоронного рейду викрито грубе Порушення правил рибальства. Порушник за допомогою мисинової сітки здійснював незаконний вилов риби. У сітці знаходилася риба: карась сріблястий – 2 штуки. та 1 короп, яких випустили у воду. Потенційна сума збитків – 340 гривень. Інцидент стався на ріці Турія, поблизу села Тойкут Ковельського району Волинської області.

Зловмисники могли заподіяти на 340 гривень збитків.

Того ж дня під час рибоохоронного рейду на р. Залізниця, поблизу с. Комарове Маневицького району Волинської області, викрито аналогічне порушення. Місцевий житель здійснював вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям – лісковою сіткою. Завдяки оперативним діям рейдової групи порушнику не вдалося завдати шкоди рибному господарству.

На усіх викритих громадян складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до суду для притягнення порушників до відповідальності. Заборонені знаряддя вилучено.

Джерело: Волинський рибоохоронний патруль.