Митники «Ягодина» попередили вивезення «лівого» лісу в Люксембург (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.76
Митники «Ягодина» попередили вивезення «лівого» лісу в Люксембург (фото)

Ягодин.

Фото Держмитслужби.

Митники «Ягодина» попередили вивезення «лівого» лісу в Люксембург (фото)

Товар не відповідав характеристикам наявній експортованій сировині

З України до Люксембургу намагались вивезти незаконно деревину.

Як повідомили в пресслужбі митниці Держмитслужби, прямуючи з України, в зону митного контролю митного поста «Ягодин» Волинської митниці заїхав вантажний автомобіль під керуванням громадянина України.

До митного контролю подали товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщуються «свіжорозпиляні лісоматеріали 4-го сорту»

В результаті повного митного огляду вищевказаного товару із залученням спеціаліста ресурсів лісу НЛТУ України, встановлено, що зазначений в товаросупровідних документах товар не відповідає характеристикам наявній експортованій сировині.

 Везли «свіжорозпиляні лісоматеріали 4-го сорту»

Таким чином, громадянин України, через водія фірми-перевізника, під час переміщення товару «свіжорозпиляні лісоматеріали» загальною вартістю 5779,20 євро через м/п «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби, подав до митного контролю документи, що містить неправдиві відомості щодо найменування товарів, чим вчинив дії, що мають ознаки порушення митних правил, передбачені ч. 1 статті 483 Митного кодексу України.

Санкція даної статті за такі дії передбачає конфіскацією прихованого від митного контролю товару та накладенням штрафу у розмірі 100 відсотків його вартості.

 

 

Джерело: Волинська митниця Держмитслужби.