Десятикласника з Рівненщини судитимуть на Волині за крадіжки та незаконне заволодіння автомобілем - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
Десятикласника з Рівненщини судитимуть на Волині за крадіжки та незаконне заволодіння автомобілем

Тепер слово за судом.

Фото Pixabay.

Десятикласника з Рівненщини судитимуть на Волині за крадіжки та незаконне заволодіння автомобілем

Ківерцівський відділ Маневицької місцевої прокуратури скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення на Волині низки злочинів 16-річним жителем сусідньої області

Школяр уже мав конфлікти із законом – на розгляді в суді перебуває обвинувальний акт у провадженні про незаконне заволодіння ним транспортним засобом.

Юнак упродовж двох днів – 13 та 14 липня 2020 року – викрав велосипед у селі Звірів Ківерцівського району та, проникнувши в обійстя в селі Дерно, незаконно заволодів автомобілем, з якого згодом украв ще й жіночу сумочку з гаманцем.

Проте, не зробивши жодних висновків, юнак упродовж двох днів – 13 та 14 липня 2020 року – викрав велосипед у селі Звірів Ківерцівського району та, проникнувши в обійстя в селі Дерно, незаконно заволодів автомобілем, з якого згодом украв ще й жіночу сумочку з гаманцем.

Тепер він відповідатиме ще і за скоєння крадіжок та повторне незаконне заволодіння транспортим засобом, вчинене із проникненням в інше сховище (ч.ч. 1,2 ст. 185, ч.2 ст. 289 Кримінального кодексу України).

Нагадаємо, на Волині чиновники підробили документи, щоб виділити землю біля Світязя.

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури.