Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Мер Миколаєва поклявся на Біблії, що не виготовляє плитку

«Я клянусь кожному з вас і перед Богом, що ні мені, ні моїй дружині, ні братові, ні моїм родичам, ані підставним особам не належить жодного і не належало жодного заводу з виробництва бруківки або плитки».

Фото 24 канал.

Мер Миколаєва поклявся на Біблії, що не виготовляє плитку

21 вересня очільник Миколаєва Олександр Сенкевич поклявся на Біблії, що ані він, ані його родичі чи підставні особи не володіють жодним заводом з виготовлення сірої плитки

Міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич, відповідаючи на запитання журналіста, дістав Біблію. Він публічно поклявся на Святому Письмі, що ні він, ані його родина не заробляють на виготовленні сірої плитки, якою вирішили покрити площу.

Він публічно поклявся на Святому Письмі, що ні він, ані його родина не заробляють на виготовленні сірої плитки, якою вирішили покрити площу.

Про це він заявив в ефірі телешоу «Битва за місто». Божіння на Біблії з уст мера Сенкевича прозвучало після запитання журналіста про те, кому належить ідея укладати на вулицях міста саме сіру плитку. «Я взяв цю книгу, кладу на неї руку і кажу: я клянусь кожному з вас і перед Богом, що ні мені, ні моїй дружині, ні братові, ні моїм родичам, ані підставним особам не належить жодного і не належало жодного заводу з виробництва бруківки або плитки», - заявив Сенкевич.

Джерело: Еспресо.TV 
Telegram Channel