У зоні проведення операції Об'єднаних сил минулої доби окупанти не стріляли - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.41
У зоні проведення операції Об'єднаних сил минулої доби окупанти не стріляли

Наші підрозділи в разі будь-якої зміни оперативної обстановки готові дати ворогу гідну відсіч.

Фото Операції об'єднаних сил.

У зоні проведення операції Об'єднаних сил минулої доби окупанти не стріляли

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою. Українські військовослужбовці неухильно дотримуються домовленостей, досягнутих 22 липня 2020 року в рамках Тристоронньої контактної групи, та сумлінно виконують завдання за призначенням

Минулої доби, 22 вересня, по всій лінії розмежування порушень режиму припинення вогню зафіксовано не було. Утім, зважаючи на підступність збройних формувань Російської Федерації, наші воїни перебували напоготові до адекватного реагування на ймовірні виклики. Про це інформує штаб Операції об'єднаних сил.

Від початку поточної доби, 23 вересня, на всіх ділянках відповідальності наших підрозділів спостерігається тиша, жодної збройної провокації чи пострілу з боку російсько-окупаційних військ не задокументовано.

На всіх ділянках відповідальності наших підрозділів спостерігається тиша, жодної збройної провокації чи пострілу з боку російсько-окупаційних військ не задокументовано.

Українські захисники повністю контролюють ситуацію в районі проведення операції.

Слава Україні!