Чоловіку, який втік із зали Луцького суду – загрожує до 10 років тюрми - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.43
Чоловіку, який втік із зали Луцького суду – загрожує до 10 років тюрми

Чоловіку загрожує 10 років тюрми.

Фото Суспільного.

Чоловіку, який втік із зали Луцького суду – загрожує до 10 років тюрми

На рахунку обвинуваченого низка злочинів, зокрема викрадення авто

Чоловіку, який під час обрання міри запобіжного заходу втік із зали суду загрожує до 10 років позбавлення волі.

Про обставини втечі Суспільному Волині розповіла спікерка Луцького міськрайонного суду Людмила Присяжнюк.

Нагадаємо, сьогождні у Луцькому міськрайонному суді з-під варти втік обвинувачений. Його кинулися доганяти конвоїри, які відкрили попереджувальний вогонь. Проте це не зупинило втікача.

Згідно з ухвалою Луцького міськрайонного суду втікач разом зі спільником обвинувачується в крадіжці, хуліганстві, розбої, незаконному поводженні зі зброєю та викраденні автомобіля.

Орієнтовно об 11-й обвинувачений почувши від судді про зміну запобіжного заходу з домашнього арешту на тримання під вартою вирвався від конвоїра та втік із зали суду, а потім і з приміщення на вулицю.

 Чоловіка обвинувачують в крадіжці, хуліганстві, розбої, незаконному поводженні зі зброєю та викраденні автомобіля. 

«Він відірвався від особи, яка його тримала у приміщення суду. Однак, судовою охороною суду його було затримано на вулиці та передано відповідній службі» – каже Людмила Присяжнюк.

Як йдеться в одній з ухвал суду під головуванням судді Ігоря Ясельського, за попередньо вчинені злочини обвинуваченому загрожує до 10 років позбавлення волі. Яка відповідальність за втечу чекає на чоловіка вирішуватиме суд.

 

Джерело: Суспільне. Волинь.