У Луцьку оштрафували ресторатора за неоформлених офіційно працівників - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
У Луцьку оштрафували ресторатора за неоформлених офіційно працівників

Штраф в десятикратному розмірі.

Фото з відкритих джерел.

У Луцьку оштрафували ресторатора за неоформлених офіційно працівників

Під час інспектування головні державні інспектори Управління Держпраці у Волинській області звернули основну увагу на питання додержання законодавства про працю в частині виявлення неоформлених відносин

21 неоформленого працівника виявили у мережі ресторанів Луцька  під час перевірки.

Про це інформують в управлінні Держпраці у Волинській області.

У результаті інспекційного відвідування посадові особи Управління склали акт, де зазначено виявлені порушення трудового законодавства, зокрема, допуск до роботи без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівників на роботу.

За допуск одного працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин передбачено штрафні санкції у розмірі 10 мінімальних заробітних плат. 

Суб’єкта господарювання, який допустив порушення трудового законодавства, буде притягнуто до фінансової відповідальності.

Управління Держпраці у Волинській області нагадує, що за допуск одного працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин передбачено штрафні санкції у розмірі 10 мінімальних заробітних плат. Окрім того допуск працівника без належного оформлення тягне за собою адміністративне покарання та кримінальну відповідальність.

Джерело: Управління Держпраці