Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Погоня тривала менш як 10 хвилин: подробиці втечі чоловіка  з Луцького суду

В ході переслідування використали Форт-17Р, пістолет.

Фото Суспільного.

Погоня тривала менш як 10 хвилин: подробиці втечі чоловіка з Луцького суду

Обвинувачений в крадіжці, хуліганстві, розбої, незаконному поводженні зі зброєю та викраденні автомобіля дременув, як почув про тримання під вартою

Чоловік, який зранку 23 вересня втік з приміщення Луцького міськрайонного суду, перестрибнув через турнікет та вибіг на вулицю. Про це Суспільному розповіла речниця територіального управління Служби судової охорони Євгенія Ковтун.

Зі слів речниці, після завершення судового засідання та оголошення запобіжного заходу - тримання під вартою, обвинуваченого вивели у хол. Там, скориставшись відсутністю конвоїрів чоловік втік перестрибнувши через турнікет на вході.

Скориставшись відсутністю конвоїрів чоловік втік перестрибнувши через турнікет на вході.

Судові охоронці кинулися наздоганяти обвинуваченого. Погоня тривала менш як 10 хвилин. «В ході переслідування здійснено використання спеціального засобу Форт-17Р, пістолет. Ми передали дану особу правоохоронним органам і безпосередньо зараз правоохоронні органи займаються обвинуваченим», - розповіла Євгенія Ковтун.

Що відомо

Чоловіку, який під час обрання міри запобіжного заходу втік із зали суду, загрожує до 10 років позбавлення волі. Його обвинувачують в крадіжці, хуліганстві, розбої, незаконному поводженні зі зброєю та викраденні автомобіля, - розповіла суддя-спікерка Луцького міськрайонного суду Людмила Присяжнюк. Чоловіку змінили міру запобіжного заходу з домашнього арешту на тримання під вартою.

Telegram Channel