Минулої доби з боку російських окупантів вистрілили з протитанкового гранатомета - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.43
Минулої доби з боку російських окупантів вистрілили з протитанкового гранатомета

Тим часом у місті Щастя, що на Луганщині, триває розбудова додаткового пункту пропуску через лінію розмежування сторін.

Фото Операції об'єднаних сил.

Минулої доби з боку російських окупантів вистрілили з протитанкового гранатомета

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається повністю контрольованою. Українські захисники продовжують виконувати свої завдання за призначенням

Упродовж минулої доби, 24 вересня, з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано одне порушення досягнутих домовленостей. Так, режим припинення вогню противник порушив у вечірній час доби, здійснивши постріл з ручного протитанкового гранатомета у бік наших позицій поблизу Кам’янки. Постріл був не прицільним, тому українські захисники вогонь у відповідь не відкривали. Про це інформує штаб Операції об'єднаних сил.

Серед особового складу Об’єднаних сил бойових втрат та поранень немає.

Від початку поточної доби, 25 вересня, по всій лінії розмежування спостерігається тиша, жодних порушень з боку російсько-окупаційних військ не задокументовано.

Від початку поточної доби, 25 вересня, по всій лінії розмежування спостерігається тиша, жодних порушень з боку російсько-окупаційних військ не задокументовано. Втім військовослужбовці Об’єднаних сил, не втрачають пильності та перебувають у повній готовності дати адекватну відповідь на будь-які провокаційні дії ворога.

Ситуація у районі проведення операції залишається повністю контрольованою українськими воїнами.