Волиняни за місяць купили нових авто на 1,5 мільйона доларів – рейтинг моделей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.43
Волиняни за місяць купили нових авто на 1,5 мільйона доларів – рейтинг моделей

У рейтингу моделей на першому місці минулого місяця у регіоні був хетчбек Renault Sandero.

Фото Авто24.

Волиняни за місяць купили нових авто на 1,5 мільйона доларів – рейтинг моделей

У серпні в Луцьку та Волинській області зареєстрували 55 нових автомобілів

Загальна сума витрат на покупку нових авто в регіоні становила 1,5 мільйона доларів.

Серед марок лідером продажів став японський французький бренд Renault. На Волині зареєстрували 15 автомобілів цієї марки на суму 250 тисяч доларів без врахування вартості додаткового обладнання. В трійку найпопулярніших марок увійшли Toyota і Mercedes-Benz, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Серед усіх зареєстрованих авто 77% склали кросовери.

У рейтингу моделей на першому місці минулого місяця у регіоні був хетчбек Renault Sandero. Крім нього були популярними Renault Duster і Mercedes-Benz GLE. 

Серед усіх зареєстрованих авто 77% склали кросовери. Понад 40% – з дизельними двигунами, а середній об’єм мотора становив 1,9 тисячі сантиметрів кубічних.

 

 Загалом впродовж серпня в Україні зареєстрували 7 тисяч нових машин. Загальна сума витрат на покупку цих авто становить 210 мільйонів доларів США. Серед цих авто – 5 тисяч кросоверів  (майже 75% від загального обсягу авторинку). Українці купували і машини преміум-сегменту: Rolls-Royce Cullinan, Bentley Continental GT, Mercedes-Benz GT AMG, п’ять Porsche 911 та вісім електромобілів Porsche Taycan.

Нагадаємо, у липні у Луцьку та Волинській області зареєстрували 70 нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку нових авто в регіоні тоді також становила 1,5 мільйона доларів.