У яких медичних закладах Луцька зафіксовано хворих на коронавірус серед працівників - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
У яких медичних закладах Луцька зафіксовано хворих на коронавірус серед працівників

Коронавірус у медзакладах.

Фото з відкритих джерел.

У яких медичних закладах Луцька зафіксовано хворих на коронавірус серед працівників

З початку року понині від роботодавців надійшло 298 повідомлення про гостре професійне захворювання COVID-19

За підсумками третього кварталу 2020 року до Луцького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області роботодаві надали 338 повідомлення про нещасний випадок/гостре професійне захворювання (отруєння), з них 39 повідомлень про нещасні випадки, з них 8 – нещасних випадків із смертельним наслідком, 298 повідомлень про гостре професійне захворювання (отруєння) та 2 випадки гострого професійного захворювання, в яких постраждало 339 працівників.

За результатами розслідувань нещасних випадків 33 нещасні випадки пов’язані з виробництвом та складені акти за формою Н-1/П, 6 нещасних випадків знаходяться на стадії розслідування.

Про це інформує Луцьке міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страху України у Волинській області.

За аналогічний період минулого року до Луцького міського відділення надійшло 70 повідомлень про нещасні випадки, в яких постраждало 77 працівників. Основні причини нещасних випадків: особиста необережність потерпілого; невиконання вимог інструкцій з охорони праці; незадовільні фізичні дані або стан здоров’я та порушення правил безпеки руху.

Луцьке міське відділення звертає увагу роботодавців, що у зв’язку із пандемією коронавірусної інфекції COVID-19 необхідно запровадити заходи щодо недопущення її поширення, вносити відповідні зміни до нормативних актів з безпеки праці та здоров'я працівників та інших нормативно-правових актів з охорони праці.

З початку року понині від роботодавців надійшло 298 повідомлення про гостре професійне захворювання COVID-19 у таких закладах: КП «Волинська обласна клінічна лікарня», КП «Луцька міська клінічна лікарня», КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», ТОВ «Гемо Луцьк», КП «Волинський обласний центр служби крові», КП «Волинський медичний центр терапії залежностей», КП «Волинський обласний центр онкології», КП «Волинська обласна інфекційна лікарня», КП «Волинський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр», КП «ЛЦПМД № 1», КП «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання», КП «Волинський обласний перинатальний центр», КП «Волинське обласне бюро МСЕК», КП «Волинський обласний госпіталь ветеранів війни», КП «Луцька міська дитяча поліклініка», КП «ЛЦПМД № 2», КП «Луцький клінічний пологовий будинок», ТОВ «Тарас-Волинь», КП «Луцька міська стоматологічна поліклініка», КП «Будинок дитини», КП «Волинський обласний центр громадського здоров’я», КП «Луцька міська стоматологічна поліклініка», КП «Волинське патологоанатомічне бюро».

 

У всіх випадках гострого професійного захворювання (отруєння) COVID-19, які сталися в лікувально-профілактичних закладах створені комісії з розслідування за участю страхового експерта з охорони праці відділення Фонду.

За результатами розслідувань завершено розслідування 18 випадків гострого професійного захворювання (отруєння) COVID-19, з них 3 випадки гострого професійного захворювання (отруєння) COVID-19 пов’язано з виробництвом, 280 гострого професійного захворювання (отруєння) COVID-19 знаходяться на стадії розслідування.

Луцьке міське відділення звертає увагу роботодавців, що у зв’язку із пандемією коронавірусної інфекції COVID-19 необхідно запровадити заходи щодо недопущення її поширення, вносити відповідні зміни до нормативних актів з безпеки праці та здоров'я працівників та інших нормативно-правових актів з охорони праці.

 

 

 

Джерело: Луцьке міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страху України у Волинській області