Прокурори хочуть взяти мера волинського міста, депутата і землевпорядника, яких спіймали на хабарі, під варту - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.41
Прокурори хочуть взяти мера волинського міста, депутата і землевпорядника, яких спіймали на хабарі, під варту

Усім трьом повідомили про підозру.

Фото прокуратури області.

Прокурори хочуть взяти мера волинського міста, депутата і землевпорядника, яких спіймали на хабарі, під варту

Усім трьом повідомили про підозру

Прокурори наполягатимуть, щоб міського голову, депутата міськради та землевпорядника, яких викрили на Волині на одержанні 4000 доларів хабаря, взяли під варту.

Про це інформує пресслужба прокуратури Волині.

Нагадаємо, за процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури 24 вересня 2020 року міського голову, депутата та спеціаліста-землевпорядника однієї з міських рад області викрито під час одержання ними від суб’єкта господарювання неправомірної вигоди в сумі 4000 доларів США. 

 У таку суму голова, обранець громади й чиновник оцінили сприяння у виділенні земельної ділянки для будівництва багатоквартирного будинку.

Міський голова, обранець громади й чиновник оцінили сприяння у виділенні земельної ділянки для будівництва багатоквартирного будинку у чотири тисячі доларів.

Усім трьом затриманим у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України фігурантам провадження повідомлено про підозру у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди (ч.3 ст. 368 КК України).

Прокурори наполягатимуть на обранні їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Викриття міського голови, депутата міськради і землевпорядника – спільна робота прокурорів, Управління стратегічних розслідувань у Волинській області та Головного управління Національної поліції в області.

Джерело: Прокуратура Волині.