Українських користувачів «ВКонтакте» поставлять на облік - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.53
Українських користувачів «ВКонтакте» поставлять на облік

РНБО та інші державні органи спільно з міжнародними партнерами планують найближчим часом повністю закрити доступ до "ВКонтакте" в Україні.

Фото УНІАН.

Українських користувачів «ВКонтакте» поставлять на облік

Держава ставитиме на облік осіб, що використовують російську соціальну мережу «ВКонтакте», і в разі продовження поширення забороненого російського контенту вони матимуть справу з Національною поліцією

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данилов під час онлайн-конференції «Цифрова трансформація держави: перспективи та ризики кібербезпеки», - передає УНІАН.

«Це їх (користувачів – ред) також відповідальність. Річ у тому, що зараз та система, яка починає працювати, дозволить нам мати інформацію про тих користувачів, які використовують цю соцмережу. Вони всі будуть на обліку. Якщо вони далі будуть поширювати російський контент в Україні, то вони будуть мати проблеми з Нацполіцією», - сказав він.

РНБО та інші державні органи спільно з міжнародними партнерами планують найближчим часом повністю закрити доступ до «ВКонтакте» в Україні.

Крім цього, Данилов повідомив, що РНБО та інші державні органи спільно з міжнародними партнерами планують найближчим часом повністю закрити доступ до «ВКонтакте» в Україні.

Нагадаємо, що навесні 2017 року президент Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони про блокування в Україні доступу до російських соцмереж «ВКонтакте», «Однокласники», ресурсів Yandex, Mail.ru, а також про заборону використання бухгалтерського програмного продукту 1С.