Коли цьогоріч у школярів будуть канікули? Усе залежить від карантинних зон - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
Коли  цьогоріч у школярів будуть канікули? Усе залежить від карантинних зон

Усе  залежно від того, в яку зону – зелену, жовту , помаранчеву чи червону, потрапляє заклад освіти. 

Rear view of elementary school pupils running outside

Фото Monkey Business.

Коли цьогоріч у школярів будуть канікули? Усе залежить від карантинних зон

Заклади освіти можуть самі формувати графік освітнього процесу, зокрема ухвалили рішення щодо початку канікул

Про це повідомив виконуючий обов'язки міністра освіти Сергій Шкарлет під час візиту до Кривого Рогу, відповідаючи на запитання про організацію осінніх канікул, – пише Українська правда. Життя

Усе  залежно від того, в яку зону – зелену, жовту , помаранчеву чи червону, потрапляє заклад освіти. 

«В компетенції закладів освіти є так звана спроможність формувати графік освітнього процесу.  Залежно від того, в яку зону – зелену, жовту , помаранчеву чи червону, потрапляє заклад освіти. Керівник закладу за походженням з міським  управлінням та засновником може погодити графік освітнього процесу, де можуть бути канікули, різні форми організації, зміни на змішане навчання», – розповів очільник МОН. 

Як інформує ТСН, цьогоріч учні можуть піти на відпочинок від 22 до 30 жовтня. Раніше школярі традиційно йшли на канікули у перший тиждень листопада. 

«Ми рекомендуємо розпочати канікули не пізніше, ніж за два дні до виборів, і завершити не пізніш ніж за 3. Я дуже сподіваюся, що заклади освіти дослухаються до рекомендацій департаменту й Міносвіти», – зазначив Шкарлет.