Слідчі ДБР допитали курсанта, який вижив у авіакатастрофі на Харківщині (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.53
Слідчі ДБР допитали курсанта, який вижив у авіакатастрофі на Харківщині (Відео)

Життя курсанта врятував збіг обставин.

Фото mil.gov.ua.

Слідчі ДБР допитали курсанта, який вижив у авіакатастрофі на Харківщині (Відео)

Подробиці не розголошуються

Курсанта В’ячеслава Золочевського, який вижив у катастрофі під Харковом, допитали слідчі Державного бюро розслідувань, передає РБК-Україна.

Він сьогодні додатково повідомив, що вцілів, бо знаходився у певній «капсулі» з фюзеляжу, частиною літака прикрило, і тому вогонь не дістав його. Він прийшов до тями і зміг покинути літак, який палав

Про це розповів голова Харківської обласної адміністрації Олексій Кучер після відвідування курсанта у лікарні.

Зазначається, що курсант згадує певні обставини катастрофи. Слідчі вже поставили йому декілька запитань та виклали їх у протоколі. 

 «Проходить зараз досудове розслідування, і слідчі ДБР уже ставили йому питання, певні обставини він згадує, вони викладені в протоколі допиту. Пізніше, я думаю, це стане відомим«, – сказав Кучер.

За його словами, життя курсанта врятував певний збіг обставин.

«Він сьогодні додатково повідомив, що вцілів, бо знаходився у певній «капсулі» з фюзеляжу, частиною літака прикрило, і тому вогонь не дістав його. Він прийшов до тями і зміг покинути літак, який палав«, – повідомив голова Харківської ОДА.