Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
У центр Мінська стягнули бронетехніку, на площах – силовики з автоматами (Відео)

Силовики намагаються перешкодити руху людей.

Фото pravda.com.ua.

У центр Мінська стягнули бронетехніку, на площах – силовики з автоматами (Відео)

Білоруські силові відомства посилюють заходи безпеки в центрі Мінська, де в неділю прихильники опозиції мають намір провести інавгурацію Світлани Тихановської

У 50-й день протестів у Мінську Палац Незалежності (міська резиденція Олександра Лукашенка) оточений кількома кордонами силовиків. Біля резиденції стоїть бронетехніка - не менше 5 БТР, військові вантажівки і машини з рулонами колючого дроту, інформує pravda.com.ua з посиланням на «Інтерфакс Захід».

Площа державного прапора оточена міліцією і військовими, вони озброєні автоматами Калашникова.

Оточені традиційні точки збору прихильників опозиції.

Зокрема, стела «Мінськ - місто-герой» і музей Великої Вітчизняної війни по периметру обгороджені металевими конструкціями, обтягнуті колючим дротом. У оточення чергують військові.

Під мостом в створі вулиці Московської припарковані водомети, десятки вантажівок ОМОН, автомобілі системи «рубіж» з триметровими металевими щитами на бампері. Проїзд у бік вокзалу закритий. 

Також силовики вишикувалися навколо основних площ у центрі міста.

Майдан Незалежності обгороджено металевими огорожами. По периметру чергують співробітники міліції. На площі знаходяться силовики в оливковій формі без розпізнавальних знаків. Підземний центр» Столиця», розташований під площею, закритий.

Під мостом в створі вулиці Московської припарковані водомети, десятки вантажівок ОМОН, автомобілі системи «рубіж» з триметровими металевими щитами на бампері. Проїзд у бік вокзалу закритий. Оточена також Жовтнева площа.

Тим часом, до центру міста колонами сходяться протестувальники. Люди збираються в спальних районах і великими групами рухаються в напрямку стели «Мінськ місто-герой».

Силовики намагаються перешкодити руху людей: затримують відстаючих від Колон, а також тих, хто рухається невеликими групами по 2-3 людини.

Нагадаємо, Азербайджан запроваджує воєнний стан.

Telegram Channel