Адміністрація магазину погрожує «поламати руки» відвідувачам без маски - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Адміністрація магазину погрожує «поламати руки» відвідувачам без маски

SerhiiHudak

Адміністрація магазину погрожує «поламати руки» відвідувачам без маски

У зв’язку із пандемією коронавірусу COVID-19 в Україні, як і в багатьох країнах світу, запровадили карантин

Із впровадженням карантинних обмежень задля протидії хворобі установи, заклади, організації написали-надрукували оголошення і почепили на двері, вікна, стіни, дошки оголошень. У більшості з них текст написано лаконічно, грамотно. Та є і з «погрозами» та помилками.

Кореспондент «Карпатського об’єктиву» підготувала для наших читачів добірку карантинних фото, які зробила у різних населених пунктах Закарпаття.

Отож краще не ризикувати і не наражатися на небезпеку – одягати маску і обробляти руки антисептиком.

В одній з лабораторій в Мукачеві попереджують, що «без маски прийом та видача аналізів не проводиться». Текст оголошення зрозумілий, але написаний неграмотно, адже приймаються біоматеріали, а видаються результати аналізів.

Настрашило оголошення на магазині в Перечині. Адміністрація торгової точки просить відвідувачів одягати захисні маски та обробляти руки антисептиком, бо у разі непослуху «будуть поламані руки». Наразі не чула, аби когось травмували. Працює тут продавчиня хороша, з почуттям гумору, але строга. Отож краще не ризикувати і не наражатися на небезпеку – одягати маску і обробляти руки антисептиком.

 

 Сподобалися «Тимчасові правила проїзду в громадському транспорті» в міському автобусі в Ужгороді.

«Водії: маска, рукавички, антисептик, вологі серветки.

Пасажири: дотримання безпечної дистанції.

Дезінфекція транспорту тричі на день.

Мити руки після користування громадським транспортом.

Почуваєшся погано? Поспішай до лікаря!!!»