У Чернівцях дурисвіти «розвели» жінку на сім тисяч гривень: пообіцяли місце у виборчому списку партії «Слуга народу» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.53
У Чернівцях дурисвіти «розвели» жінку на сім тисяч гривень: пообіцяли місце у виборчому списку партії «Слуга народу»

Отакої!

Фото УНІАН.

У Чернівцях дурисвіти «розвели» жінку на сім тисяч гривень: пообіцяли місце у виборчому списку партії «Слуга народу»

І гроші втратила, і політичну кар'єру не зробила

У Чернівцях шахраї видурили у місцевої мешканки 7 тисяч гривень, обіцяючи внести її у виборчий список політичної партії «Слуга народу» до Чернівецької міської ради.

Про це голова Чернівецької обласної організації партії «Слуга народу» Віталій Другановський повідомив сьогодні на своїй сторінці у Facebook, інформує УНІАН.

За його словами, сьогодні до нього звернулась місцева жителька, якій невідома людина запропонувала увійти до виборчого списку «Слуги народу» на місцевих виборах 25 жовтня.

Так званий «нардеп» вимагав терміново переказати кошти на фінансування виборчої кампанії. Сказав, що завтра вільне місце в списку вже займуть інші!

«Жінка погодилась на таку пропозицію, бо під час телефонної розмови, особа представилася народним депутатом. Так званий «нардеп» вимагав терміново переказати кошти на фінансування виборчої кампанії. Сказав, що завтра вільне місце в списку вже займуть інші! Чернівчанка повірила шахраю і втратила 7000 гривень», – повідомив Другановський.

Як зазначив керівник обласного осередку партії, юристи «Слуг народу» надали консультацію постраждалій жінці, викликали поліцію та допомогли скласти заяву про злочин.