Мешканець Рівненщини виграв мільйон у лотерею - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.43
Мешканець Рівненщини виграв мільйон у лотерею

Вітаємо переможця!

Фото: vartonews.com.ua.

Мешканець Рівненщини виграв мільйон у лотерею

Життя одного з мешканців міста Здолбунів круто змінилося. Комусь пощастило виграти один мільйон гривень у «Лото-Забава»! Сам переможець ще не звернувся до лотерейного оператора, тож погляньте на білети, які ви купували нещодавно. Можливо, ви – мільйонер!

Отож, якщо ви купували білет «Лото-Забава» 24 вересня, заплатили за нього 30 гривень, а його номер 0088806, тоді вітаємо! Ми шукаємо саме вас!

Що робити далі? Хутчіш телефонуйте на гарячу лінію «М.С.Л.» за номером 0 800 21 00 65 –  там нададуть вичерпну інформацію щодо того, як оформити свій виграш.

До речі, лотерейний білет, який згодом виявився виграшним, придбали на фірмовому столі «М.С.Л.», що у магазині «Золотий колос» на вулиці Мазепи, 8. А завдяки центральній системі лотерейного оператора, відомо, що зробили це о 13:24.

До речі, лотерейний білет, який згодом виявився виграшним, придбали на фірмовому столі «М.С.Л.», що у магазині «Золотий колос» на вулиці Мазепи, 8.

Мільйонер з Рівненщини став уже 371-м за всю історію існування цієї лотереї. Ми з нетерпінням очікуємо на можливість особисто поспілкуватися з ним та дізнатися детальну історію виграшу.

А для тих, хто проспав прямий ефір лотереї, нагадуємо, що переглянути його можна у записі на окремому YouTube каналі. Дивитися розіграші у прямому ефірі можна щонеділі о 9:00 на телеканалі «1+1».

Слідкуйте за новинами та бережіть себе!

Джерело: МСЛ