Жителі Сошичного зібрали картоплю й овочі для обласного госпіталю ветеранів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
Жителі Сошичного зібрали картоплю й овочі для  обласного госпіталю ветеранів

Волинь-нова

Жителі Сошичного зібрали картоплю й овочі для обласного госпіталю ветеранів

Очільниця Сошичненської об’єднаної територіальної громади, що на Камінь-Каширщині, Світлана Сидорук на сторінці ОТГ у фейсбуці висловила з цього приводу подяку усім не байдужим

У телефонній розмові Світлана Макарівна розповіла:

– До нас звернулися члени громадської організації «Ветерани АТО «Побратим», Камінь-Каширського району з проханням допомогти у заготівлі сільськогосподарської продукції для обласного госпіталю ветеранів, у якому лікуються й учасники АТО. Депутати Сошичненської сільради Віктор Шворак та Сергій Шворак організували збір картоплі, а директор місцевої школи Мар’яна Журавель – овочів, зокрема буряків, моркви, капусти і цибулі.

Депутати Сошичненської сільради Віктор Шворак та Сергій Шворак організували збір картоплі, а директор місцевої школи Мар’яна Журавель – овочів, зокрема буряків, моркви, капусти і цибулі.

Жителі Сошичного охоче відгукнулися, тож хлопці із «Побратима» невдовзі забрали такий необхідний вантаж, який доставлять за призначенням.