Зеленський пообіцяв побудувати у Вінниці сучасний аеропорт - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Зеленський пообіцяв побудувати у Вінниці сучасний аеропорт

Дуже щедрий чоловік - на обіцянки...

Фото epravda.com.ua

Зеленський пообіцяв побудувати у Вінниці сучасний аеропорт

Мовляв, у 2020 році на всі проєкти, пов'язані з аеропортами, не вистачало коштів через ситуацію з COVID-19, а з 2021 року почнуть будуватися в різних містах злітно-посадочні смуги і термінали

Президент Володимир Зеленський пообіцяв, що за термін його каденції у Вінниці з'явиться сучасний аеропорт.

Про це він сказав на брифінгу під час робочої поїздки до Вінницької області, передає Економічна правда з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Ви побачите за мою каденцію будівництво аеропорту в Вінниці. А ось чому люди, які виросли у вас, стали великими політиками, які з Вінниці, і чому вони до цього моменту не будували аеропорт у Вінниці - це їм треба ставити це питання», - зазначив Зеленський.

Ви побачите за мою каденцію будівництво аеропорту в Вінниці.

За його словами, йому не відома інформація про нібито перенаправлення коштів з аеропорту Вінниці на аеропорт Мукачево, де не будується аеропорт.

«Ми підписали угоду зі Словаччиною, і Ужгород тимчасово буде працювати. А потім ми будемо не ремонтувати, а будувати новий центральний міжнародний аеропорт Закарпаття. Навряд чи він буде в Мукачево або Ужгороді, бо через географічне положення це, в принципі, практично неможливо. Тому це інше місце. І думаю, що це трохи некоректна інформація», - додав він.

Зеленський сказав, що в 2020 році на всі проєкти, пов'язані з аеропортами, не вистачало коштів через ситуацію з COVID-19, а з 2021 року почнуть будуватися в різних містах злітно-посадочні смуги і термінали.

«Я поставив завдання міністру інфраструктури. У нього є план пріоритетних аеропортів, які будуть будуватися», - резюмував президент.