«Європейська Солідарність» наздоганяє «Слуг» і є головною опозицією - рейтинги СОЦИС - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.43
«Європейська Солідарність» наздоганяє «Слуг» і є головною опозицією  - рейтинги  СОЦИС

59,9% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються у неправильному напрямку.

Фото dyvys.info.

«Європейська Солідарність» наздоганяє «Слуг» і є головною опозицією - рейтинги СОЦИС

Партія «Європейська Солідарність» та її лідер Петро Порошенко є головною опозиційною силою до партії Зеленського «Слуга народу». Про це свідчать результати опитування, яке провів центр СОЦИС у вересні

Якби вибори президента відбулися найближчої  неділі, серед тих, хто готовий голосувати і визначився, за Володимира Зеленського готові проголосувати 30,1%, за Петра Порошенка - 18,9%. За Юрія Бойка - 14%, Ігора Смешка 8,5%, Юлію Тимошенко - 7,4%.

На запитання «Хто є реальною опозицією до нової влади в Україні?» майже 27% опитаних назвали партію «Європейська Солідарність»

Якби парламентські вибори відбулися найближчоїнеділі, за партію  «Слуга народу» готові проголосувати 23,3%, за «Європейську Солідарність» 18,4%. «Опозиційна платформа - За життя» 14.3%, «Батьківшина» 8,3%. Інші партії набирають менше 5%.

На запитання «Хто є реальною опозицією до нової влади в Україні?» майже 27% опитаних назвали партію «Європейська Солідарність»,  24.3% - ОПЗЖ, 9,2% - «Батьківщину», 4,8% - «Голос».

59,9% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються у неправильному напрямку, позитивно курс політики Зеленського оцінюють 23,6% опитаних.

Дослідження проводилось 18-28 вересня 2020 року методом телефонного опитування по всій території України, окрім АР Крим та непідконтрольної частини Донецької та Луганської областей. Загалом було опитано  2000 респондентів у віці старше 18 років.

Статистична похибка дослідження не перевищує 2,2%.

Джерело: СОЦИС.