187 лучан отримали страхівку за час перебування на самоізоляції - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
187 лучан отримали страхівку за час перебування на самоізоляції

Фото fakty.com.ua.

187 лучан отримали страхівку за час перебування на самоізоляції

Їм виплатили понад 193 тисячі гривень

Станом на кінець вересня 187 застрахованих осіб, з яких 26 медиків знаходились на самоізоляції під медичним наглядом. Луцьке міське відділення соціального страхування України компенсувало для них втрачений за цей час заробіток з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції. З початку пандемії Луцьке міське відділення направило на такі допомоги понад 193 тисячі гривень, інформує Луцька міська рада.

Пройти оплачувану самоізоляцію працюючі українці можуть в разі безпосереднього контакту з хворим на COVID-19. Сума виплат від Фонду складе 50% середнього доходу незалежного від тривалості страхового стажу та 100% – для медичних працівників.

Пройти оплачувану самоізоляцію працюючі українці можуть в разі безпосереднього контакту з хворим на COVID-19. Сума виплат від Фонду складе 50% середнього доходу незалежного від тривалості страхового стажу та 100% – для медичних працівників. Фонд здійснює фінансування, починаючи з шостого дня ізоляції, перші п’ять днів оплачує роботодавець.

Зазначимо, допомога по тимчасовій непрацездатності через ізоляцію від коронавірусної хвороби фінансується ФССУ на підставі лікарняного листка, виданого із зазначенням відповідної причини непрацездатності  за кодом 11. Нагадаємо, що на період карантину відкрити листок непрацездатності можливо у дистанційному режимі – для цього працівник має телефоном звернутись до свого сімейного лікаря.