Прокуратура Рівненщини повернула державі самовільно зайняту ділянку площею 3 гектари - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
Прокуратура Рівненщини повернула державі самовільно зайняту ділянку площею 3 гектари

Зловживання виявили працівники головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

Фото dealssign.com.

Прокуратура Рівненщини повернула державі самовільно зайняту ділянку площею 3 гектари

Господарський суд Рівненської області задовольнив позов Здолбунівської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Бабинської сільської ради Гощанського району до приватного товариства.

Під час перевірки, проведеної Головним управлінням Держгеокадастру у Рівненській області, виявлено факт самовільного зайняття товариством земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею понад 2,7 га на території Бабинської сільської об’єднаної територіальної громади.

Зокрема, на землі, щодо якої жодні рішення та правочини про її надання в користування не приймалися, товариство здійснювало свою господарську діяльність.

Суд зобов’язав господарське товариство повернути в комунальну власність земельну ділянку вартістю понад 2 млн гривень.

Вказане і слугувало підставою для вжиття заходів представницького характеру щодо захисту інтересів держави в суді. Як наслідок, суд погодився з доводами органів прокуратури та зобов’язав господарське товариство повернути в комунальну власність земельну ділянку вартістю понад 2 млн грн.