Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
На Волині викрили підприємство, яке незаконно виконувало угоди публічних закупівель

Злочинні угоди.

Фото з відкритих джерел.

На Волині викрили підприємство, яке незаконно виконувало угоди публічних закупівель

Викрито факт здобуття злочинних доходів в сумі 1,8 мільйона гривень

Податківці при проведенні аналітичного дослідження виявили ознаки здобуття злочинних доходів у сумі 1 млн 845 тис. гривень при виконанні угод публічних закупівель одним із будівельних підприємств Волині.

Про це інформує пресслужба Головного управління ДПС у Волинській області.

Зокрема, встановлено, що волинське ТзОВ, як учасник публічних закупівель, регулярно отримувало  замовлення від бюджетних установ на виконання ремонтно-будівельних робіт.

При цьому впродовж грудня 2017 – грудня 2019 років до актів  виконаних робіт фірма внесла інформацію про витрати на оплату праці в сумі понад 2,9 млн гривень. Водночас встановлено, що фактичні витрати на виплату заробітної плати та єдиного соціального внеску становили менше 1,1 мільйона гривень.

 Волинське ТзОВ, як учасник публічних закупівель, регулярно отримувало  замовлення від бюджетних установ на виконання ремонтно-будівельних робіт.

 

Саме цей момент має очевидні ознаки порушення правил визначення вартості  робіт при складанні ціни пропозиції учасника конкурсних торгів та внесення до актів виконаних робіт недостовірної інформації. Це може бути пов’язано з незаконним вилученням коштів бюджетних установ в сумі 1 млн 845 тис. гривень на користь будівельного підприємства.

 

 

З врахуванням висновку аналітичного дослідження, при взаємодії з Головним управлінням  ДФС у Волинській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань правоохоронцями внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ч.4 ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах) та розпочато досудове розслідування.

 

Джерело: Пресслужба Головного управління ДПС у Волинській області.
Telegram Channel