Під час пожежі у Польщі загинула жінка. Вважають, що українка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.56 € 34.22
Під час пожежі у Польщі загинула жінка. Вважають, що українка

Після перевірки шести приміщень рятувальник мусили відступити, бо була загроза обвалу легкої конструкції з листового металу.

Фото bug.org.ua.

Під час пожежі у Польщі загинула жінка. Вважають, що українка

За неофіційною інформацією, жертвою є молода працівниця з України, а у переобладнаному з теплиці, покритому бляхою та утепленому мінеральною ватою будинку, у якому не було вікон, жило приблизно 20 інших українських працівників, котрі працювали у садівничому підприємстві

У ніч з 4-го на 5-те жовтня унаслідок пожежі в імпровізованому робітничому готелі в Отвоцькому повіті у Мазовєцькому воєводстві в Польщі загинула одна особа. За неофіційною інформацією, жертвою є молода жінка, а у будинку проживало кількадесят працівників з України. Про це повідомляє інтернетвидання «Буг» з посиланням на Польське радіо.

Трагічна пожежа трапилася у ніч з неділі на понеділок у селі Ґурашка. Коли пожежники прибули на місце події, імпровізований готель, у якому жило кількадесят українських працівників, горів з обох сторін.

Імпровізований готель, у якому жило кількадесят українських працівників, горів з обох сторін.

За словами речника Державної пожежної служби в Отвоцьку Мацєя Лодиґовського, з будинку вдалося вибігти приблизно 20 особам. Всередину будівлі відразу зайшла група рятувальників у дихальних апаратах, котрі намагалися обшукати територію, але, після перевірки шести приміщень, рятувальник мусили відступити, бо була загроза обвалу легкої конструкції з листового металу.

У результаті заходів із гасіння пожежі вдалося знизити температуру та завершити пошуки. На жаль, в одному з приміщень виявили частково обгоріле тіло.

Наразі невідомі початкові причини пожежі.