На Рівненщині донька та матір отруїлись грибами, які приніс дідусь - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 34.32
На Рівненщині донька та матір отруїлись грибами, які приніс дідусь

Будьмо обережними!

Фото glav-dacha.

На Рівненщині донька та матір отруїлись грибами, які приніс дідусь

Стан обох пацієнток середньої тяжкості

На Рівненщині двоє жінок потрапили у лікарню через отруєння грибами. 29-річну пацієнтку ушпиталили 3-го жовтня, а її 49-річну матір – наступного дня. Нині вони перебувають у реанімаційному відділенні ЦРЛ у Радивилові. Про це інформує Суспільне.

Стан обох пацієнток середньої тяжкості. Про це Суспільному повідомила головна спеціалістка обласного управління охорони здоров'я Людмила Яценя. За її інформацією, грибів, які в народі називають «зонтики», назбирав їхній родич.

За її інформацією, грибів, які в народі називають «зонтики», назбирав їхній родич.

«Зі слів постраждалих, дідусь приніс гриби «зонтики». Взагалі, вважається, що це умовно отруйні гриби, але чомусь населення Рівненщини ними захоплюється. Порада дуже проста: не знаєш i не бери, не знаєш – не купуй. Населення наше має можливість ходити до лісу, відпочивати, вміє збирати гриби, цінує їх, але краще – перестрахуватися», – каже Людмила Яценя.

Наразі жінкам надають необхідне лікування, уточнила спеціалістка, і якщо динаміка буде позитивною – уже 6-го жовтня їх можуть перевести в терапевтичне відділення.

Це стало третім випадком отруєння грибами у 2020-му році на Рівненщині. Як розповіла Людмила Яценя, перший трапився у червні, ще один – у вересні. Усі вони виявилися несмертельними.