Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Відчайдушні нелегали одягненими кинулися у Західний Буг (Фото)

Порушники поплили без кругів.

Фото ДПСУ.

Відчайдушні нелегали одягненими кинулися у Західний Буг (Фото)

На українсько-польському кордоні затримали турка, сирійця та вірменку, які, одягненими тікали від правоохоронців через річку

Учора пізно ввечері патруль відділу «Амбуків» Луцького загону почув на березі Західного Бугу підозрілий шум. З’ясувалося – невідомі насосом качали плавальні круги. Під час спроби затримати непроханців, ті кинулися у річку. На березі вони залишили рюкзаки з особистими речами – мобільні телефони, 1400 $, а також насос та два надувних круги, за допомогою яких планували дістатися сусіднього берега.

 

Співробітники Держприкордонслужби негайно організували взаємодію з польськими колегами, які затримали двох чоловіків та жінку в мокрому одязі. Один з чоловіків виявився громадянином Туреччини, інший – Сирії, а жінка – вірменкою.

 Під час спроби затримати непроханців, ті кинулися у річку.

Наразі встановлюються всі обставини правопорушення та коло осіб, можливо причетних до незаконного переправлення осіб через кордон. Питання щодо передачі затриманих в Україну за угодою про реадмісію, буде вирішуватися під час прикордонно-представницької зустрічі.

 
 

 

Джерело: Державна прикордонна служба України.
Telegram Channel