Пенальті + пенальті = перша перемога «Волині» у сезоні (Відео, коментарі)

Тезка видатного авіаконструктора і шанувальник двоголових орлів Ігор Сікорський у цьому матчі таки розправив крила і вистрілив дуплетом!

Фото fcvolyn.net.

Лучани піднімаються на десятий рядок турнірної таблиці, а рівняни вже четверті

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 5–й тур. «Волинь» (Луцьк) – «Агробізнес» (Волочиськ) – 2:1 (1:0 – Ігор Сікорський, 19 хв, з пенальті; 2:0 – Ігор Сікорський, 24 хв, з пенальті; 2:1 – Руслан Черненко,
72 хв, з пенальті).

6 жовтня 2020 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». Без глядачів. Головний суддя – Олександр Шандор (Львів).

Як і п’ять днів тому в по­єдинку з тернопільською «Нивою», підопічні Василя Сачка ще в першому таймі повели 2:0. Але цього разу не завдяки двом автоголам команди–суперниці, а завдяки двом пенальті, які призначив львівський арбітр Олександр Шандор, а реалізував любитель фотографуватися на тлі імперських двоголових орлів Ігор Сікорський.

У середині другого тайму господарі поля ще й лишилися в більшості. Але скористатися з цього не змогли. Навпаки, невдовзі дозволили супернику скоротити рахунок — невгамовний арбітр Шандор поставив третій у матчі пенальті, який реалізував Руслан Черненко!

Відеоогляд матчу – ТРК «Аверс»:

«Волинь» нарешті в четвертому матчі здобуває першу перемогу в сезоні!

«Верес» (Рівне) – «Кремінь» (Кременчук) – 2:1 (0:1 – Станіслав Куліш, 21 хв; 1:1 – Михайло Сергійчук, 45+2 хв, з пенальті; 2:1 – Роман Гончаренко, 61 хв).

6 жовтня 2020 року. Млинів. Стадіон «Колос». Без глядачів. Головний суддя — Анастасія Романюк (Івано–Франківськ).

Пропустивши першими від ексгравця луцької «Волині» Станіслава Куліша, рівняни таки зуміли здобути вольову перемогу і піднятися на 4-те місце в першості.

Дивимось як це було:

Післяматчевий коментар головного тренера «Вереса» Юрія Вірта

– Найголовніше – здобули три очки. Це дуже важливо. Хочемо рухатися вгору турнірною таблицею. Важка гра. Необов’язковий пропущений гол нас дещо шокував. Перша ж хороша атака «Кременя» призвела до голу. Але ми продовжували гнути свою лінію. І, думаю, було б несправедливо, якби ми пішли на перерву, програючи.

Юрій Вірт: «Найголовніше – здобули три очки». Фото veres.rv.ua.

В другому таймі вилучення вплинуло на гру. Думаю, фол справедливий. Зубков багато фолив і міг залишити поле ще до перерви.

Кінцівка гри вийшла нервовою. Я не задоволений діями футболістів, які вийшли на заміну. Вони послабили гру.

Нам треба працювати над реалізацією своїх моментів, аби не доводити матчі до таких нервових кінцівок. Але, найголовніше, що в нас є моменти. Можу подякувати команді. Проявили характер, футболісти розуміють, що ми вимагаємо. Це радує.

Я не задоволений діями футболістів, які вийшли на заміну. Вони послабили гру.

Результати 5–го туру: «Металіст 1925» — «Полісся» — 0:0; «Гірник–Спорт» — «Нива» — 4:1; «Авангард» — «Миколаїв» — 0:1; «Верес» — «Кремінь» — 2:1; «Волинь» — «Агробізнес» — 2:1; «Прикарпаття» — «Чорноморець» — 1:1; поєдинки «Оболонь» — «ВПК–Агро» та «Альянс» — «Кристал» перенесено.

16. «Кристал» (Херсон) 4 0 0 4 4:9 0.

У гонці бомбардирів лідирують Владислав Горбаченко («ВПК–Агро»), Іван Гливий («Кристал»), Віктор Лиховидько («Чорноморець») та Богдан Кушніренко («Миколаїв») — у всіх по 3 голи в активі.