Фотографію лучанина визнали найкращим вуличним знімком місяця - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
Фотографію лучанина визнали найкращим вуличним знімком місяця

Леді в червоному кудись поспішала.

Paunkula, Estonia, September 2020Leica M6 TTL, Kodak Porta 800

Фото – Andrii Murashko.

Фотографію лучанина визнали найкращим вуличним знімком місяця

Одна з його робіт увійшла до книги «40 Years of Estonian Street Photography»

Робота луцького фотографа-ентузіаста Андрія Мура стала найкращим стріт-фото вересня за версією спільноти «Українська вулична фотографія» у фейсбуці.

Про це пише Перший, з посиланням на Reporters.

Нині Андрій працює у Таллінні. Він є автором цифрового записника з фотографії Streetsrol, має відзнаки в окремих категоріях таких міжнародних премій, як Documentary Family Awards та Miami Street Photo Festival.

Одна з його робіт увійшла до книги «40 Years of Estonian Street Photography».

«Важливе не те, на що ти дивишся, а те, що ти відчуваєш. У кольорових фотографіях мені подобається додавати червоний акцент. Цього разу я поспішав на дружню зустріч і чекав на трамвай. Здалеку помітив червону дамську сумочку у вигляді сердечка, і мене охопило бажання глянути на той потенційно цікавий кадр зблизька. Трамвай, звісно, поїхав без мене.

Наблизившись, я також помітив елегантні білі рукавички. Ідеї кадрів замерехтіли у моїй уяві. Натомість леді у червоному виявилася супершвидкою. Вона теж кудись поспішала, тримаючи у правій руці ключі. Декорації швидко змінювалися, тому довелося трохи підбігти, аби встигнути. Дівчина озирнулась – усе склалося», – розповів Андрій Мур про фото-переможця.

Леді у червоному виявилася супершвидкою. Вона теж кудись поспішала, тримаючи у правій руці ключі.

 

Зазначимо, що фейсбук-спільнота «Українська вулична фотографія» взялася об’єднати фотографів зі спільною пристрастю до стріт-фото. Разом вони творять візуальний архів життя сучасної України та українців. Щомісяця учасники групи спільно з редакцією Reporters обирають найкращу світлину. 

 

 

Вулична фотографія – особливий жанр. Фотографи, які працюють у ньому, використовують техніку «чесної фотографії»: фіксують події та емоції такими, якими вониє, без спотворень. Зображують людей у громадських місцях і звичних ситуаціях, але разом із тим шукають у кожному кадрі особливу атмосферу та естетику.

Джерело: Перший.