Прокурори наполягають на суворішому покаранні для волинянина, який побив жінку до смерті - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Прокурори наполягають на суворішому покаранні для волинянина, який побив жінку до смерті

Жорстоко побив жінку.

Фото Укрінформу.

Прокурори наполягають на суворішому покаранні для волинянина, який побив жінку до смерті

Вважають покарання, призначене Ковельським судом, занадто м'яким

Прокурори Ковельської місцевої прокуратури оскаржили в касаційному порядку ухвалу Волинського апеляційного суду, який погодився із призначенням 53-річному волинянину, котрий до смерті побив співмешканку, покарання більш м'якого, ніж передбачено законом. Про це іформує пресслужба обласної прокуратури.

Удень 17 серпня 2019 року нетверезий чоловік у власній оселі в селі Луківка Ковельського району під час конфлікту з 51-річною жінкою жорстоко її побив і вона за якийсь час померла від отриманих травм. Зазначимо, що жодних заходів, аби надати жінці медичну допомогу, кривдник не вжив та, бажаючи уникнути відповідальності за скоєне, брехав, що вона загинула від падіння з дерева.

Зазначимо, що жодних заходів, аби надати жінці медичну допомогу, кривдник не вжив та, бажаючи уникнути відповідальності за скоєне, брехав, що вона загинула від падіння з дерева.

Попри це Ковельський міськрайонний суд, визнавши волинянина винним у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілої (ч. 2 ст. 121 КК України), призначив йому покарання м’якше, ніж передбачено законом - 3 роки обмеження волі.

Наполягаючи на призначенні обвинуваченому суворішого покарання, прокурори оскаржили це рішення в апеляційному порядку.

Проте Волинський апеляційний суд повважав покарання достатнім.

Тепер прокурори відстоюватимуть свою позицію в суді касаційної інстанції.