Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
Луцький хлібокомбінат відновив роботу: працівникам почали виплачувати борги  (Відео)

Луцький КХП №2.

Фото Суспільного.

Луцький хлібокомбінат відновив роботу: працівникам почали виплачувати борги (Відео)

Луцький комбінат хлібобулочних продуктів №2 не працював із березня цього року. Заробленого працівники не отримували майже рік, заборгованість становила 5-ть із половиною мільйонів гривень.

Про це йдеться в сюжеті Суспільного Волині.  

Виконувач обов’язків керівника підприємства Дмитро Носенко, працює на підприємстві з 31 серпня. Він розповів, що 72 працівникам уже виплатили аванс. Зараз на підприємство повертаються зернотрейдери – гуртові торговці зерном.

Проблеми на підприємстві, з якого невідомо куди зникає зерно, тривають з 1991-го року. 

 

Керівник обласного управління агропромислового розвитку Юрій Горбенко розповів, що проблеми на підприємстві, з якого невідомо куди зникає зерно, тривають з 1991-го року: «Коли КХП №2 брали в оренду Чортків хлібоприймальне підприємство, було 500 млн боргу, із них 320 - Держрезерву. Оці борги вони й тягнуть. Борги породжують борги. Або воно зупиниться, або дати нове життя».

Не отримувала заробітної плати із жовтня минулого року працівниця луцького комбінату хлібопродуктів №2 Галина Степко. Жінка каже, що весь час запитувала у керівництва, коли виплатять борги із зарплати, але чула одну відповідь - почекайте.

 

 Луцький КХП №2.
Луцький КХП №2.

 

 
 

 

Алла Прокопчук понад 10 років трудиться на луцькому КХП №2. Там, за її словами, працюють цілими родинами. Жінка розповідає, що за цей час люди, які пропрацювали на підприємстві все життя, звільнилися. Деякі залишились та чекають на повернення грошей.

Зараз комбінат відновив роботу, люди аванс отримали. «Ми почали переробляти борошно, і в нас уже йде відвантаження борошна, вищого і першого сорту», – розповілв жінка.

 

 

 

У серпні ситуацію на підприємстві вивчали члени громадської ради при Держрезерві. З 11 серпня на комбінаті хлібопродуктів №2 була призначена нова керівниця Яніна Божко. А з 31 серпня обов’язки керівника комбінату виконує – Дмитро Носенко.

 

Джерело: Суспільне
Telegram Channel