У Луцьку відходи сушитимуть на добриво - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.78
У Луцьку відходи сушитимуть на добриво

Фото lutskrada.gov.ua.

У Луцьку відходи сушитимуть на добриво

Презентували нове обладнання для очисних споруд

Сьогодні у Луцьку відбулась презентація нового обладнання для очисних споруд, що дозволить скоротити об’єм відходів — мулу — та зменшити навантаження на систему.

Із представниками харківської компанії «Екотон» зустрілись перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук та директор КП «Луцькводоканал» Віктор Гуменюк, інформує Луцька міська рада.

Представлений прилад висушує відходи, зменшуючи їх об’єм у 3-4 рази, а мулова маса, що отримується в результаті, може бути використана як добриво у сільському господарстві.

Представлений прилад висушує відходи, зменшуючи їх об’єм у 3-4 рази, а мулова маса, що отримується в результаті, може бути використана як добриво у сільському господарстві. Вода, що надходить у результаті, відправляється на доочистку.

«Ця установка, безумовно, потрібна нашому місту якомога швидше, щоб, не чекаючи початку реконструкції очисних споруд, вирішити питання з мулом. У нас є шістнадцять заповнених мулових карт, які, безумовно, є одним із джерел неприємних запахів. Для того, щоб не додавати туди новий мул, є сучасна технологія, що, завдяки віджиму, дозволяє значно скоротити відходи. Фактично, значно зменшивши надходження мулу на мулові карти, екологічна ситуація на очисних спорудах значно покращиться ще до початку їх капітальної реконструкції», - резюмував Ігор Поліщук.