Лучани вимагають від міськради дати раду перехрестю на перетині Волі–Шевченка–Хмельницького - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 34.32
Лучани вимагають від міськради дати раду перехрестю на перетині Волі–Шевченка–Хмельницького

Може, варто підтримати?

Ілюстрація petition.e-dem.ua

Лучани вимагають від міськради дати раду перехрестю на перетині Волі–Шевченка–Хмельницького

Лучанин Богдан Романюк зареєстрував електронну петицію з вимогою впорядкувати дорожній рух на одному із перехресть в самісінькому середмісті.

Перехрестя пр. Волі – вул. Шевченка – вул. Богдана Хмельницького – аварійне, небезпечне і просто незручне перехрестя в центрі Луцька.

З боку вулиці Шевченка – тут постійні затори.

В свідомості наших водіїв, якщо головна дорога змінює свій напрямок, дуже багато людей не вважає за потрібне вмикати вказівник повороту.

Воно й не дивно, тут знак «дати дорогу» і головна дорога змінює напрямок. Але не все так просто. В свідомості наших водіїв, якщо головна дорога змінює свій напрямок, дуже багато людей не вважає за потрібне вмикати вказівник повороту. У цьому випадку водії просто чекають, доки не стане зрозуміло, куди поїде авто. Це затягує процес, в деяких випадках навіть критично.
Організація дорожнього руху не дає змоги побачити наміри водіїв.

На цьому перехресті потрібні два знаки «напрямок руху по смузі», трішки фарби – і все запрацює.

Лівий ряд – поворот ліворуч на Богдана Хмельницького. Правий ряд – рух прямо на вул. Шевченка і заїзд в двір.

Це дасть можливість на 2-3 секунди раніше розуміти наміри водія на головній дорозі, а отже пропускна спроможність цього перехрестя виросте, якщо не в рази то просто суттєво.